SCOOBERT DOOBERT „I’M AN IDIOT” – (NOWOŚĆ, SAN DIEGO, USA) - PAN WINYL

SCOOBERT DOOBERT „I’M AN IDIOT” – (NOWOŚĆ, SAN DIEGO, USA)

SCOOBERT DOOBERT „I’M AN IDIOT”

Całkiem fajny ten numer! Śmiga od samego porządeczku jak należy, 100% Spotify „algorithmic acceptance”, długoś 3:07 min, wokal wchodzi w 2 sekundzie. Bang! Chłopak w psiej masce? Niech Was nie zwiedzie! Ma coś ciekawego do powiedzenia! Scoobert Doobert „I’m An Idiot” – zapraszam:

Lubię takie kawałki, serio! Takie proste piosenki z prostym przesłaniem. No niby co może się kryć pod takim tytułem: „I’m An Idiot” (gdyby to wyrazić po polsku, to myślę, że powiedzielibyśmy „ale ze mnie idiota/ka”)?

I’m An Idiot

Nie fajnie się przezywać, samego siebie nazywać nieładnie, nie fajnie! Ale, kto się przynajmniej raz w życiu nie palnął w czoło wołając „ale ze mnie idiota/ka”. Życie! Zdarza się nawet najlepszym. To jest taki element życia! Jakbyśmy byli idealni, to na ziemi było by Niebo i Scoobert Doobert nie musiałby się mądrować. Są oczywiście narcystyczne osobowości, o których artysta śpiewa, że im zazdrości, bo Ci nawet nie wątpią w to, że wcelują, gdy strzelają. Obojętnie jaka jest prawda! Po prostu się nie przyznają. A my „idioci” serio się przejmujemy, że kogoś to obchodzi, że jesteśmy idiotami, a prawda jest taka, że nikogo to nie obchodzi. Nikt na nas nie patrzy. Nie możemy spać, roztrząsamy to co głupie nam udało się palnąć przez cały dzień! A prawda jest taka, że wszyscy mają to nasze „idioctwo” w nosie, nikogo to nie obchodzi, może czasami kogoś sobą rozbawimy.

Pan WInyl
SCOOBERT DOOBERT "I'M AN IDIOT"
SCOOBERT DOOBERT

Muzyczka

Piosenka zaczyna się natychmiast, fajne bębenki i klaskanie, a potem jeszcze jest solo gwizdanko! No tak się robi przebojową piosenkę, którą Spotify wrzuca na playlisty: New Music Friday i Fresh Finds.

Ciekawostka statystyczna: łącznie te dwie playlisty mają ponad 4 mln followersów, którzy wygenerowali ponad 30000 odsłuchów „I’m an Idiot”.

Cały numer jest zapętlony na różnych poziomach, co sprawia, że wywołuje on we mnie odruch mantryczny. Zapętlam, i leci, jakby jeden długi numer. Lekko funkowo gitarka nadaje piosence zwiewności, a wokal trochę mi zajeżdża braćmi Gibbs. Jest filozoficznie, jest tanecznie, jest zabawnie i trochę smutno. Jest przebojowo!

Autor bardzo fajnie opowiada o tym kawałku w swoim podkaście:

Scoobert Doobert

Solo projekt! Pochodzi z San Diego, USA. Sam sobie gra, śpiewa, nagrywa, miksuje i masteruje bo jak mówi, wszyscy kumple wyjechali na studia. Jest autorem pięciu albumów! Wszystkie dostępne na Spotify!

Piosenka „I’m An Idiot” Scoobert’a to pierwszy kawałek, który szernąłem w aplikacji Sapiency (do pobrania w Google Store i Apple Store) możliwość odsłuchu w apce na poziomie 100 ₩ (WINYL TOKENÓW). Więcej o apce i tokenizacji TUTAJ!

Sociale Scooberta:

Pozdrawiam

Polecane treści:

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: