SOŁTYS – LIVE SESSION – "WAITING" NOWE VIDEO - PAN WINYL

SOŁTYS – LIVE SESSION – "WAITING" NOWE VIDEO

Sołtys to jest supergwiazda! On to po prostu ma! Jego można kochać albo nienawidzić. Supergwiazda, która się rodzi. Dlatego postanawiam Was o nim informować. Sołtys – to muzyk i artysta o bardzo bogatej przeszłości nie muzycznej. Zasłynął jako autor najgorszej gry świata! Sołtys – w końcu, to mega wrażliwy człowiek, o bujnej fantazji i ogromnym apetycie na życie. Ponad to jest cholernie szczery! Dlatego polecam zespół z czystym sercem! A dziś Sołtys serwuje nowe video do Waiting Live Session.

Jego muzyka, to soczysty, rdzenny, sążnisty rock! Sołtys czuje się w tej konwencji wyśmienicie, co wcale nie dziwi, zważywszy na jego osobowość. W tym wszystkim Sołtys, to świetny instrumentalista, mimo tego, że zaczął grać zupełnie nie dawno! Tak, tak… można w tym wieku, również zacząć rockową karierę! Innymi słowy, to co reprezentuje sobą Sołtys, to nic innego, jak wysokiej jakości rockowa energia mogąca poruszyć i wzruszyć, zniszczyć to co byle jakie, aby na zgliszczach zbudować, coś pięknego, solidnego i „z jajami”.

LIVE SESSION do kawałka Waiting zarejestrował w Star (a jakże) Studio Records w Częstochowie, skąd pochodzi artysta! Po pierwsze, akustycznie! Po drugie z chórkami, tutaj: Magda Wojciechowska, Dominika Skowron , po trzecie z kopem!

Sołtys Waiting Live Session w Star Studio Records

Jesienią 2018 roku ukazała się, wydana własnym sumptem, EPka Sołtys, zawierająca 5 utworów, w tym hicior When I’m Gone, utrzymany w stylu americana. Do tego numeru powstał równie wspaniały teledysk!

Sołtys When I’m Gone wideo

A jeśli jesteś z Częstochowy lub okolic, to zapraszam w imieniu zespołu Sołtys na koncert, który odbędzie się 27 grudnia 2019 roku w Klubie Rura.

Polecam

Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: