SUBIEKTYWNY LEKSYKON PŁYT, KTÓRE WARTO MIEĆ LIVE #1 - PAN WINYL

SUBIEKTYWNY LEKSYKON PŁYT, KTÓRE WARTO MIEĆ LIVE #1

Z okazji dziesiątego wpisu Redaktorki Agnieszki Protas zrobiliśmy okolicznościowy LIVE na YT Pana Winyla. Tak, to już dziesiąty epizod Subiektywnego Leksykonu Płyt, Które Warto Mieć, ten był poświęcony Depeche Mode „Song Of Faith And Devotion”. A wcześniej Agnieszka pisała między innymi o Porter Band, Molly Nilsson, War Of Worlds i innych. Sprawdźcie! Agnieszka zabiera w piękne muzyczno-winylowo-literackie podróże w co drugą sobotę!

A teraz zapraszam na oglądanie, jak się okazało, pierwszego odcinka LIVE’a:

W pierwszym odcinku porozmawialiśmy ogólnie o tym, czy wolimy CD czy winyle? Jakie płyty zabralibyśmy na bezludną wyspę (w odpowiedzi na pytanie Leszka B.), a także porozmawialiśmy trochę o technikaliach. Na przykład jak wyprostować płytę? Odpowiadaliśmy na liczne pytania widzów, ale przede wszystkim prezentowaliśmy płyty, prawie pełna lista poniżej.

A oto płyty i muzyka, którą prezentowaliśmy w programie Subiektywny Leksykon Płyt, Które Warto Mieć Live:

Agnieszka Protas:

Pan Winyl

LEKSYKON PŁYT KTÓRE WARTO MIEĆ
Stacja winylowo-nadawcza Redaktorki Agnieszki Protas! Kanapa portal do innego świata!

I co myślicie o takiej formie? Tak, już wiemy, trochę za długo. Będzie krócej. To nasz pierwszy wspólny LIVE z Agą. Ale mamy chrapkę na więcej. Choć to jak ten program ma wyglądać, zależy też od Was. Potrzebujemy ustalić z Agnieszką formę naszych spotkań. Pierwsze spotkanie, to po prostu uwieńczenie kilkumiesięcznej pracy Agnieszki nad serią Subiektywny Leksykon Płyt, Które Warto Mieć.

Jeśli macie jakieś pomysły, uwagi czy wskazówki, to śmiało piszcie w komentarzach!

Pozdrawiamy

Agnieszka Protas

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Polecane treści:

Komentarze: 4

  1. Proponuję większą koncentrację na recenzjach płyt. Szkoda czasu na technikalia mając do dyspozycji wiedzę, gust muzyczny oraz osłuchanie Agnieszki. Może warto zastanowić się nad kalką/konwersją Leksykonu do postaci YT. Moim zdaniem, ta forma, może znacznie zwiększyć zasięg Leksykonu, strony www, oraz kanału Pan Winyl. Warunek konieczny – cykliczność (minimum raz w miesiącu) i systematyczny kontakt z odbiorcą.

    1. Bardzo dziękujemy za uwagi! Na pewno przemyślimy koncept programu z Agnieszką, nasze pierwsze spotkanie miało charakter spotaniczny, towarzyski, ale też pokazał potencjał takich rozmów! Bardzo dziękujemy!
      Pozdrawiam
      Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: