SUZI WU X ZAC CARPER „LEAVE BRITNEY ALONE” [PREMIERA/DOWNLOAD] - PAN WINYL

SUZI WU X ZAC CARPER „LEAVE BRITNEY ALONE” [PREMIERA/DOWNLOAD]

Jest kilka takich babeczek, które robią robotę mimo bardzo młodego wieku! spill tab, girl in red a dziś dołączyła do nich Suzi Wu i jej numer o wymownym tytule „Leave Britney Alone” z gościnnym udziałem Zaca Carpera (Fidlar).

Sprawa Britney Spears jest znana od lat. I Suzi Wu nie jest jedyną osobą, która się wypowiada na temat ubezwłasnowolnienia artystki.

Suzi Wu x Zac Carper „Leave Britney Alone”

Piosenka zaczyna się bardzo przyjemnie i wokal Suzi też jest bardzo przyjemny. To tylko pozory, to jest coś na granicy wnerwionego do granic obłędu! Wymalowana trochę jak Joker Suzi Wu opowiada o tym, jak „strasznie być dorosłą kobietą”. Jako mała dziewczynka widziała jak Britney goli sobie głowę, a Lindsay dogorywała pod barowym stolikiem. Później słyszała od tych samych kobiet w wywiadach, żeby „była sobą”. Suzi Wu wyciąga bardzo ciekawy wniosek, mówi, że „one nigdy nie były sobą”.

SUZI WU X ZAC CARPER "LEAVE BRITNEY ALONE"

Mocny, dojrzały przekaz! Bardzo trzeźwy i prawdziwy! Mechanizmy show-businessu obnażone z prostotą i bardzo celnie! Kolejna artystka, która porusza wątek „kobiet w muzyce”. Zobacz też Penny Lame „Lipstick”!

Sociale Suzi:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Strefa DOWNLOAD:

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *