SZUM & FYKES „AXIS Z (PANDEMIC PIANO SESSION)” NOWE WIDEO - PAN WINYL

SZUM & FYKES „AXIS Z (PANDEMIC PIANO SESSION)” NOWE WIDEO

Nie przestają zaskakiwać. Kilka tygodni temu super cover Prince’a Love Bizzare z udziałem Noviki. Wczoraj Szum & Fykes Axis Z (Pandemic Piano Session):

Do nagrań doszło w trakcie trwania epidemii. Hanka Shept, znakomita DJ-ka i pianistka, podniosła wątek własną interpretacją oryginalnego nagrania, kapitalną grą na pianinie. Chłopaki zaraz to podłapali i ogarnęli Piotrka Damucia z Temper Temper. Perkusja Piotra nadała nieco industrialny ton całej kompozycji.

Szum & Fykes Axiz Z (Pandemic Piano Session) w nowej odsłonie traci i tak już znikomą lekkość i taneczność oryginału. Faktycznie w tych nowych dźwiękowych objawieniach kryją się nuty lekko klaustrofobiczne, pomimo przestrzeni pianina, ciągle nie mogę wyjść na zewnątrz. Nie da się nie zauważyć, że muzyka powstała pod dziwną presją, miejscami przepełniona smutkiem. Szum & Fykes już mnie przyzwyczaili, że nie ma się co przyzwyczajać do jakiegoś konkretnego konceptu. Kolejny świetny numer ze wspaniałymi artystami.

Polecam

Pan Winyl
SZUM & FYKES "AXIS Z (PANDEMIC PIANO SESSION)" NOWE WIDEO

Dla równowagi posłuchajcie oryginału Szum & Fykes Axis Z, gdyby Wam za bardzo pandemiczny gruz sypnął się na głowę. To przy tym, tańcując jak szaleni na parkiecie kuchni cały ten bajzel z głowy, możecie strząsnąć!

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale Szum & Fykes

Polecane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: