SZUM & FYKES „BLADEWALK” PREMIERA - PAN WINYL

SZUM & FYKES „BLADEWALK” PREMIERA

SZUM & FYKES Bladewalk miało premierę 5 marca. Chłopaki zapowiadali mi od jakiegoś czasu, że wideo będzie sztosem. No i jest! Zobaczcie sami:

Duet wokalno-producencki SZUM & FYKES jesienią 2019 roku, a już zdążyli mnie kilkukrotnie zaskoczyć. Nie tylko mnie, bo pozytywnie o ich twórczości wypowiedzieli się również ludzie z hiro.pl, muzo.pl, Freshmag’a czy Czwórki. Także nie jestem w tym moim pozytywnym odbiorze osamotniony.

Jak wiecie, nie lubię generalizować i przyklejać łatek, czy też szukać podobieństw, czy inspiracji na siłę.

To co prezentują dźwiękowo i wizualnie SZUM & FYKES, zupełnie mnie przekonuje, że gdy tylko dotrę do jakieś tanecznej wyspy z ich muzą, moje ciało nie pozostanie obojętne na to. Bardzo mi siedzi klimat rave’owych klubów z końca minionego wieku, różne dźwiękowe połamańce wzbudzające tańce. A najbardziej koszą mnie wkomponowane w to wokale i rozbudowane teksty. Jest coś dla ciała i coś dla ducha. Muzyka i literatura! Taneczna piosenka, która ma również sens poza parkietem! Polecam!

Pan Winyl

Najnowsza EP Take będzie miała swoją premierę pod koniec marca! Już nad tym pracujemy! Materiał jest gotowy! Także wypatrujcie więcej info na ich SOCIALACH:

Więcej o SZUM & FYKES!

https://panwinyl.pl/polecam/zespoly/szum-fykes/

Polecam

Pan Winyl

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *