TAK BRZMI MIASTO INKUBATOR 2020 – RUSZYŁA REKRUTACJA! NIE PRZEGAP! - PAN WINYL

TAK BRZMI MIASTO INKUBATOR 2020 – RUSZYŁA REKRUTACJA! NIE PRZEGAP!

Tak Brzmi Miasto od wielu lat organizuje konferencję i festiwal. Co roku, jesienią w Krakowie, odbywa się kilkudniowe wydarzenie, na które przyjeżdżają artyści, managerowie czy bookerzy z całej Polski. W roku 2019 TBM stworzyło przy wielu współpracach: Inkubator. Inicjatywę edukacyjną w pięciu miastach Polski: Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach i Toruniu. Ponad pół roku spotkań z mentorami, praktykami przemysłu muzycznego, muzykami oraz zajęć w grupach, doprowadziło do tego, że na polskim rynku muzycznym pojawiło się wielu nowych, świetnie wyszkolonych managerów i muzyków. A wczoraj ruszyła rekrutacja na edycję 2020! Nie przegap!

Tak Brzmi Miasto Inkubator 2020 rekrutacja

Uważam, że to najważniejsza inicjatywa na rynku muzycznym w Polsce. Zdobywanie wiedzy, kontakty, relacje i wymiana doświadczeń, czy może być coś cenniejszego? Dlatego powinieneś/aś się tam zgłosić.

Zachęcam

Pan Winyl

LINK DO REKRUTACJI TUTAJ!

W końcu w Polsce dzieje się coś co ludzi jednoczy. Gdy w 2016 roku wróciłem po 9 latach z UK, uderzyło mnie to jak bardzo sceny są spolaryzowane. Jak ciężko było nawiązywać współprace. Dzięki TBMi to się zmieniło. Oczywiście jeszcze sporo do zrobienia, ale ziarno zostało zasiane.

Jeśli jesteś artystą, albo masz zespół lub jesteś managerem to koniecznie zgłoś się do programu Tak Brzmi Miasto Inkubator 2020. To mega inicjatywa. W tym roku, nie pięć, a cztery miasta: Kraków (kuratorem będzie Bartosz Stawiarz), Wrocław (kurator: Leszek Biolik), Poznań (kuratorka: Daga Gregorowicz) i Rzeszów (kurator: Paweł Hordejuk).

Czy te nazwiska nie mówią same za siebie? Bartosz współpracował z Wojtkiem Mazolewskim, Leszek, genialny producent i oczywiście ex-Republika. Daga czyli Dagadana i Paweł, manager Happysad. Tony doświadczenia na scenach w Polsce i za granicą. Sprzedane tysiące płyt i biletów. I od tych ludzi będziecie się uczyć.

Dlaczego warto się tam zgłosić? Bo gdy się dostaniecie to, po pierwsze: otwarte serducha i głowy, po drugie: chęć podzielenia się i wsparcia. I po trzecie: takich nauczycieli powinni klonować!

Podsumowując: Kochani Ludzi Muzyki! Zgłaszajcie się! Miejsc jest ograniczona ilość. Nie przegapcie, termin mija 1 lipca! Potem będzie za późno. Ja chętnie się wybiorę do Wrocławia i do Poznania spotkać nowych uczestników. I jeszcze raz dotknąć tej atmosfery.

Zobaczcie jak było na wakacyjnym obozie, do którego wytypowano czterdzieścioro najlepszych z najlepszych! Może to Cię zachęci! Dodam jeszcze, że gdyby nie TBMi Pan Winyl i Be Your Own Label nie byliby tu gdzie są.

SOCIALE TBM

Polecam

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *