TAK BRZMI MIASTO 2018 - PAN WINYL

TAK BRZMI MIASTO 2018

Cześć!

Piszę dziś do Was z trasy Wrocław – Kraków, autobusowy post. Jadę do Krakowa, na konferencję i festiwal Tak Brzmi Miasto!

Konferencja odbywa się od roku 2014, a ja będę na niej drugi raz. Po raz pierwszy miałem przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu dwa lata temu. Rok temu, niestety nie byłem, bo byłem zupełnie gdzie indziej. Ale tym razem, nie mogłem sobie odpuścić, ponieważ, temat jest bardzo ważny i przyszłościowy: EDUKACJA!!!

TBM to dwa dni wykładów i warsztatów, jednym z najciekawszych na pewno będą warsztaty z Panią Melissą Cross, która będzie dzielić się swoją unikatową wiedzą na temat ekstremalnych form wokalnych w muzyce. O co chodzi? Może wszystko wyjaśni, mały wyrywek z listy jej klientów:

  • Lamb of God,
  • Slipknot,
  • Disturbed,
  • Killswitch Engage

Ja jadę na TMB w tym roku jako delegat 🙂 Moje nazwisko nawet jest na liście 🙂 Czuję się naprawdę odpowiedzialnie, piszę ten artykuł, też żeby nie tylko zachęcić, ale dać wyraz mojemu uznaniu dla organizatorów. 🙂 Lista delegatów!

Postaram się być wszędzie, na wszystkim i ze wszystkimi pogadać. Jara mnie ta inicjtywa, że HEJ! 😀 A na pewno będziecie mogli mnie spotkać na tych dwóch aktywnościach:

warsztaty

Nie przepuścił bym okazji, spotkania człowieka, który jakiś czas temu współpracował przez 11 lat z Marillion, a także, z współpracuje m.in. z Rocket Music Eltona Johna, Jamesem Bluntem, Bryanem Ferrym, 2CELLOS, The Hoosiers. Cokolwiek nie ma do powiedzenia, to warto będzie go posłuchać. 🙂 Jaram się. Wszystko zanotuję, co najważniejsze. Dodam też, że Erik, jest twórcą unikatowego modelu biznesowego direct-to-fan. O który mam zamiar go zapytać w wywiadzie 🙂 Mam nadzieję, że uda mi się z nim nagrać kilka minut rozmowy 🙂

Drugim równie ważnym spotkaniem będzie wykład zatytułowany:

innowacje

Oj to bardzo intrygujący pomysł, mam ogromną ochotę pogadać z tym Panem, który od blisko 20 lat budowaniem i promowaniem europejskich wydarzeń muzycznych, min.: „Europejskiego Dnia Muzyki”, a współpracuje z takimi zacnymi instytucjami jak: Fête Européenne de la Musique, Viva Europa, Euricca, Europavox oraz Global Entrepreneurship Week.

Bardzo się jaram!

A cały harmonogram tu: HARMONOGRAM

Lista zaproszonych gości!

Lista zespołów!

A ja chętnie zobaczę tych panów 🙂 Jutro (17/11) w klubie Drukarnia o 22.30 🙂

Milutkie, prawda 🙂

No to zapraszam, kto żyw, nich przybywa, nie żałujcie, czasu, kaszu i paliwa 🙂

Pozdrawiam

Pan Winyl

ps. a po konferencji, spore sprawozdanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *