THE PARTY IS OVER – EP PLUTON - PAN WINYL

THE PARTY IS OVER – EP PLUTON

The Party Is Over EP Pluton już w streamingach. Pięć oryginalnych utworów utrzymanych w stylistyce electro. Wokalizy Darii sprawiają, że EP Pluton zahacza o meandry downtempo i trip hopu. Gitara Michała zaprzecza tej stylistyce, może dlatego, że jego background to muzyka rockowa. Dzięki temu mamy wspaniałe granie, rozciągnięte na całe 5 dekad.

Dla mnie największe znaczenie mają teksty, głębokie i osobiste. Warto się w nie wsłuchać. Daria odważa się w nich pokazać swoje wnętrze, wychodzi o krok przed szereg i mówi: to ok, że jesteśmy niedoskonali, że mamy słabości. Podziwiam ją za to. Pisała te teksty, nie mając pojęcia, co się wydarzy.

THE PARTY IS OVER - EP PLUTON plus wideo do Lata Świetlne

W dzisiejszej sytuacji piosenki The Party Is Over nabierają szczególnego wyrazu. Wielu z nas rozczarowała się rzeczywistością mediów społecznościowych, po pierwsze zapragnęliśmy prawdziwych więzi, po drugie, poczuliśmy, że „chcemy pogadać, nie popisać” – jak śpiewa Daria w utworze Hydra.

EP Pluton to pierwsza z dwóch części całego konceptu. Druga Staje się planetą, ukaże się na jesień. Na chwilę obecną, zespół wstrzymał się z wydaniem płyty CD. Obie EPki mają certyfikat Pan Winyl Poleca.

The Party Is Over EP Pluton promuje już drugi teledysk. Utwór Lata Świetlne, do którego wideo zrobiła Princess Ana, ma premierę dziś o 15.00. Kliknij w dzwoneczek i zapisz się na przypomnienie.

Pierwszym singlem promującym EP Pluton była piosenka zatytułowana Hydra. Ponad to, duet zrobił też klip:

Posłuchaj całej EP Pluton na spoti:

Pozdrawiam

Pan Winyl

SOCIAL MEDIA:

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: