THE PARTY IS OVER – „HYDRA” – WERSJA ALTERNATYWNA - PAN WINYL

THE PARTY IS OVER – „HYDRA” – WERSJA ALTERNATYWNA

The Party Is Over, to skład katowicko-mysłowicki. Wiele o nich można dobrego powiedzieć. Daria i Michał, to jednak tytany pracy. Nie tylko nagrali teledysk do „Hydry”, ale jeszcze zrobili jego wersję alternatywną.

Mają głowy pełne pomysłów i są świadomi, że z tą głową, nie zawsze jest OK. Sami od czasu do czasu mają „załamki” i „rozkminki”.

W nagraniu wzięło udział trzynaścioro artystów i przyjaciół zespołu, a także i Daria i Michał we własnych osobach. Zaproszeni goście, którym należą się brawa i to na stojąco, za zaangażowanie i wysiłek, to:

Katarzyna Gołomska, Igor Talarczyk, Maciej Stendek ,Jakub Skorupa, Lukasz Feldek,Dominika Skoczylas, Ania Bratek, Klaudia Daliva, Szymon Wyrembak, Maksymilian Hryckiewicz, Monika Kowalczyk, Karo Karo, Princess ANA.

THE PARTY IS OVER - "HYDRA" - WERSJA ALTERNATYWNA
The Party Is Over

Muzycznie, to ciągle ten sam numer: #carbonelectro w pełnym wymiarze. Coś pomiędzy bristolskiej bryzy smagającej hałdy węgla. A mniej metaforycznie? Downetempo, trip hop i poezja.

THE PARTY IS OVER TO WŁAŚCIWIE ZAPRZECZENIE. Z NIMI „IMPREZA” ZAWSZE SIĘ ZACZYNA, ALBO KAŻĄ CI TAŃCZYĆ, ALBO ŚPIEWAĆ I PRAWIE ZAWSZE MYŚLEĆ.

PAN WINYL

Ogarnijcie też inne ich materiały wideo i koniecznie, gdy tylko będie to możliwe wbijajcie na ich koncerty. W sprzedaży już jest ich album „Pluton staje się planetą” (oficjalnym dystrybutorem jest sklep Chodzą Słuchy Store). Kupując tę płytę wspierasz zespół! Co w dzisiejszych czasach jest mega ważne.

Jeśli kochasz muzykę, to zadbaj o jej przyszłość, kupuj płyty niezależnych zespołów! Oni kiedyś będą Twoim wspomnieniem młodości – taki mały apel ode mnie, Pana Winyla.

The Party Is Over, korzysta z usług Be Your Own Label.

A na zakończenie, wersja oryginalna wideo:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane treści:

https://panwinyl.pl/2020/09/21/rabbit-on-the-moon-out-of-frame-5-wideo/
https://panwinyl.pl/2020/07/05/pytam-the-party-is-over-odpowiadaja-daria-ryczek-zajac-i-michal-wajdzik-radziejowki/

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *