THE PARTY IS OVER „MOODY” – NISZCZYCIEL SPOKOJU - PAN WINYL

THE PARTY IS OVER „MOODY” – NISZCZYCIEL SPOKOJU

The Party Is Over przedstawia nowe wideo do piosenki Moody. To jedyny angielskojęzyczny utwór na pierwszej z tegorocznych EP’ek Pluton.

THE PARTY IS OVER "MOODY" - NISZCZYCIEL SPOKOJU

Jakże ten utwór jest pięknie połamany. Daria śpiewając po angielsku trochę zmienia modulację i osiąga bardzo dramatyczny efekt. Moody to piosenka o tych nieznośnych stanach, w których, nie wiecie, czego chcecie, co jest ważne, zmieniacie zdanie, narażając na szwank ważne dla was relacje.

Piosenka jest wyjątkowo ciężka, coś dla miłośników tańców o 4 nad ranem w piwnicy klubu techno. Czuje się tutaj nerwowość, zmęczenie kwarantanną. Moody został nagrany jeszcze przed epidemią, ale niesie ze sobą, wytłumaczenie tego, jak się czuje wielu z nas.

To co bardzo lubię w The Party Is Over, to to, że są na maksa szczerzy i prawdziwi. Teksty Darii, powtórzę to po raz kolejny, zasługują na osobną uwagę, potrafią egzystować osobno, bez muzyki. Jak poezja. Michał Tworzy muzykę, w której nie trzyma się zasad. Uwielbiam gdy w oleisty trip hopowy wywar wlewa wiadro roztopionych dziewięciocalowych gwoździ.

The Party Is Over to duet z Katowic, dobrze już Wam znany z moich wcześniejszych wpisów. Dla fanów downtempo i trip hopu.

THE PARTY IS OVER "MOODY" - NISZCZYCIEL SPOKOJU
Daria i Michał (TPIO)

Więcej o zespole:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Wcześniejsze wpisy o The Party Is Over:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: