TIM CHOU „LOSE SOMEBODY” [PREMIERA/DOWNLOAD] - PAN WINYL

TIM CHOU „LOSE SOMEBODY” [PREMIERA/DOWNLOAD]

TIM CHOU "LOSE SOMEBODY"
TIM CHOU „LOSE SOMEBODY”

Takie rzeczy nie zdążają się codziennie. Dostaję kawałek i za pierwszym razem dotyka mnie „gotye’owski” wokal w refrenie. Nie żeby specjalnie przepadał za „Somebody I Use To Know”, ale refrenu nie sposób nie porównać. Jednakże Tim Chou, osiemnastolatek z Melbourne w piosence „Lose Somebody” dotyka niezwykle wrażliwego tematu. I ja – tak mi się wydaje – go rozumiem!

Nie wiem jak Wy, ale ja mam takich przyjaciół, którzy pełnią lub pełnili „rolę ojca” w moim życiu! Na całe szczęście nie przydarzyło mi się coś takiego jak w życiu Tima. Osoba, której ufał, która pełniła rolę ojca w jego życiu (jego naturalny ojciec odszedł wcześniej). I nagle dowiaduje się, że ta osoba, której ufał jest aresztowana za napad na tle seksualnym.

Nie wyobrażam sobie, jakie to musi być uczucie. Nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego mogło mnie spotkać, taki ból i zawód. Rozczarowanie po całości. Tim również w swoim bio wspomina o tym, że w jednym roku stało się to straszne zajście i jeszcze inne. Jego przyjaciel był napadnięty na tle seksualnym. Także w bardzo krótkim czasie w jego życiu miał ofiarę i sprawcę.

Piosenka jest naprawdę bogata w emocje. Ale nie należy do takich biadolących, że ojeju, jaki jestem biedny. Widać, że sztuka pozwoliła Timowi uporać się ciężkimi rzeczami, i że przychodzi do nas z zamkniętą historią o rozczarowaniu. Świetna gitara i piękny wokal!

STREFA DOWNLOAD:

[wpdm_package id=’8676′]

SOCIALE TIM’A CHOU:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: