THE UNREST NOWY KLIP „RUNNING AWAY” - PAN WINYL

THE UNREST NOWY KLIP „RUNNING AWAY”

The Unrest – nowy klip do utworu Running Away. Pierwszy singiel i wideo do kawałka Breathing Insecurity spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.

THE UNREST NOWY KLIP "RUNNING AWAY"
THE UNREST NOWY KLIP „RUNNING AWAY” występuje Pan Winyl

Może dlatego właśnie, The Unrest, zdecydowało się zaangażować ponownie Przemka Mielniczuka z Eye One Studio do realizacji Running Away.

Płyta The Fight niesie ze sobą potężny ładunek riot rocka. Jak mówi Luke Greenwood, mówi, że oni nie grają koncertów, tylko robią protesty. Przeciwko czemu? Czy komu? Artyści uważają, że żyjemy w czasach ogromnego dobrobytu, ale czujemy pustkę. Jesteśmy połączeni bardziej niż kiedykolwiek i samotni bardziej niż wcześniej.

The Unrest – nowy klipdo utworu Running Away to utwór o tym, że brakuje nam czasu, na to, żeby się zatrzymać i pomyśleć o tym, co ważne. Nagrany we Wrocławiu w sklepie PanPablo.pl przy wsparciu biegających wolontariuszy.

W tym teledysku miałem okazję, jako Pan Winyl, wcielić się w rolę Managera Sklepu. Mój udział był nie planowany i spontaniczny. Zajechałem na plan teledysku w drodze do Warszawy. Gdy wszedłem do sklepu Molibdenowy Mateusz (gitara) od razu zapytał, czy nie chciałby zostać managerem sklepu. Jako, że zdjęcia odbywały się w sklepie, pomyślałem: dlaczego on mi proponuje tutaj pracę? Po chwili okazało się, że mam zagrać epizodzik w teledysku. Zgodziłem się od razu. A efekt możecie zobaczyć pod koniec klipu.

Premiera klipu: 21/02/2020 godzina 16.00 na kanale The Unrest na YT.

Polecam

Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: