VELVETEVE – ROZMOWA - PAN WINYL

VELVETEVE – ROZMOWA

Cześć!

Rozmowa z Velveteve czyli Evą Aksamit, liderką i założycielką zespołu była pełna wrażeń, ponieważ Eva je generuje. Jest fantastyczną babeczką z niesamowitą energią. Wywiad z Velveteve nagrałem 17 października 2019 roku w Krakowie, podczas Tak Brzmi Miasto Konferencja i Festiwal w kawiarni BookBook przy Teatrze Nowym Proxima. Mam nadzieję, że kawiarniane odgłosy Wam nie będą przeszkadzać. Zapraszam na wywiad z Evą z VELVETEVE.

Wywiad z VELVETEVE czyli Evą Aksamit, liderką i założycielką zespołu
wywiad

O wywiadzie

Rozmowa z Velveteve czyli Evą mogła się obyć już dawno, ponieważ znamy się trzy, może cztery lata ale dopiero teraz udało nam się nagrać. Gdy po raz pierwszy mięliśmy okazję porozmawiać Eva była zupełnie inną osobą. W poniższym wywiadzie nie ma już po tamtej „biednej dziewczynce” śladu, ponieważ Eva wystartowała jak rakieta i jest prawdziwym wulkanem energii. Pełna inspiracji i mocno stąpająca po ziemi, ale z oczami utkwionymi w marzeniach i pragnieniach!

Zresztą zobaczcie sami, ona jest jak dynamit:

O płycie

Płyta VELVETEVEMusic From The B-Side ma certyfikat PAN WINYL POLECA! Album jest pełen niespodzianek i biorą w nich udział mega goście. Dla mnie gościnny występ DJ Eproma i Cezefa na tej płycie to absolutny sztos! W dodatku album wydany jest na full wypasie, tak jakby Eva znała mój najnowszy filmik: Jak wydawać płyty, żeby ludzie chcieli je kupować? Jest tu i plakat i naklejki i ładny rozkładany digipaczek, no i fantastyczny art. Okładkę zaprojektował mąż Evy, Greg Bobrowski. Dla mnie mega!

Takie wydawnictwa polecam z czystym sercem. Właściwie tylko takie polecam. Eva nie musiała mnie długo przekonywać, że warto ją wesprzeć. Wystarczyło kilka rozmów i wiedziałem, że jest z niej materiał na rasową artystkę. Ona ma w sobie to coś, co porywa. Widziałem ją, jak improwizuje na scenie. Jest z niej sceniczny zwierz. Nie mogę się doczekać koncertu w Lunecie!

18 Stycznia VELVETEVE zagra w Luneta Nocą, a bilety możecie nabyć TUTAJ!

Więcej o VELVETEVE: TUTAJ!

Artyści których możesz również polubić, ponieważ uważam ich za rónie kapitalnych jak VELVETEVE: jestemAlpha. oraz Fox In The Box a także Eliza A. Tkacz.

Sociale:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d