VIENIO & DAGADANA „LIST DO” – PIERWSZY POSTPANDEMICZNY HIT - PAN WINYL

VIENIO & DAGADANA „LIST DO” – PIERWSZY POSTPANDEMICZNY HIT

I już jest! List do w wykonaniu Vienia i Dagagadany! Pierwszy postpandemiczny hit. Chyba nie jestem jedyny, który od kilku dni nuci ten refren wyśpiewany przez Dagę:

Czy powróci stary świat
Który znam jak własną kieszeń?
Nieznajomy wieje wiatr
Nie wiadomo co przyniesie

Vienio&Dagadana List do…

Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że obraz pandemicznego świata,tak mocno wrył mi się w głowę. Vienio w dychę trafia z obrazkami: kumplem witałem się dzisiaj łokciem, rękawiczki ochronne te zużyte pod supermarketem, jak obraz po bitwie lub z maseczek plotła wianek, metaforycznie a dosadnie.

VIENIO & DAGADANA "LIST DO" - PIERWSZY POSTPANDEMICZNY HIT
Daga Gregorowicz (Dagadana, Dobre Bo Dobre) i Vienio

A jak przeczytałem wpis Dagi Gregorowicz na profilu Dagadana: Rap zawsze nas kręcił, jako równoległy świat sztuki, miałem podejrzenie, że Daga będzie rapować. Nie rapuje… ale ruchy ma iście ziomalskie.

Zdaje się, że najgorsze za nami, ale jeszcze nie koniec historii covidowej. Można by się pokusić o jakieś podsumowania. Na szczęście List do… do podsumowywań żadnych się nie zabiera. Za to, pomaga ogarnąć uczucia związane z tym co się wydarzało i nazwać je. Daga wlała w refren tyle ciepła, że też Wierzę, że będzie dobrze… dzięki za to, bo nadziei nam trzeba i tej wiary! Vienio i Dagadana z czułością i wrażliwością zajęli się moimi emocjami!

Polecam

Pan Winyl

Pozdrawiam

Pan Winyl

Polecane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *