WYGRAJ JEDEN Z TRZECH TEST PRESSÓW GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68” - PAN WINYL

WYGRAJ JEDEN Z TRZECH TEST PRESSÓW GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68”

[EDIT 01/10/2023]

Sprzedaż GOLDENBLACK VINYL Dagadana „Meridian 68” zakończona z dniem 30 września! Wszystkie osoby, które zakupiły ten ekskluzywny album przed 30 września 2023 roku, otrzymały już email z instrukcjami dotyczącymi konkursu.

Została jeszcze wersja STANDARD, którą możesz nabyć klikając TEN LINK!

Co to są test pressy?

Test pressy to są tłoczenia próbne. Tworzy się je w ograniczonej ilości, po to by wszystkie osoby, które odpowiadają za wyprodukowanie płyty winylowej zatwierdziły kilka ważnych elementów produkcji, takich jak: zgodność miksu czy kolejność piosenek. Zazwyczaj tworzy się od 2 do 5 test pressów. W przypadku GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68”POLVINYL stworzył ich 20 sztuk. Wiele z tych płyt trafiło do dziennikarzy, którzy oceniali jakość wydania.

Test pressy GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68” są unikalne pod kilkoma względami:

Dla kogo jest przeznaczony konkurs?

Konkurs jest przeznaczony dla osób, które już nabyły lub nabędą do 30/09/2023 do godziny 23:59:59 album GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68”.
1 października wszystkie osoby, które kupiły album otrzymają email z instrukcją i linkiem do QUIZU. Żeby wygrać, będzie trzeba wziąć udział w QUZIE muzycznym dotyczącym zespołu, oraz odpowiedzieć na wszystkie 5 pytań. Proszę się nie obawiać, wszystkie pytania będą bazować na informacjach ogólnie dostępnych. QUIZ zakończy część „artystyczna”. Część „artystyczna” będzie kluczowa. Jury w składzie Daga, Dana, Mikołaj i Bartosz wybiorą trójkę osób, które otrzymają od nas po jednym egzemplarzu test pressów albumu GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68”. Czas na rozwiązanie QUIZU wraz z częścią „artystyczną” 7 dni (do 7/10/2023 włącznie) a wyniki ogłosimy na panwinyl.pl 20/10/2023 w dniu premiery albumu.

Jeśli jeszcze nie nabyłeś/aś albumu, możesz to uczynić teraz klikając w ten link: GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68”

GOLDENBLACK VINYL DAGADANA "MERIDIAN 68"
GOLDENBLACK VINYL DAGADANA „MERIDIAN 68”

Co jest do wygrania?

W konkursie do wygrania jest jeden z trzech test pressów GOLDENBLACK VINYL DAGADANA
„MERIDIAN 68”
, które zawierają:

  • okładkę gatefold, z opisem dokonanym moją ręką (Pana Winyla),
  • 2 x 12″, vinyl, 180 gram, 45 RPM – mastering i nacięcie DMM Pauler Acoustics,
  • białe wewnętrzne koperty antystatyczne,
  • zestaw naklejek The Simples Muisc: Pan Winyl, zaprojektowane przez Konrada Kirpluka.

Dlaczego warto mieć test press w kolekcji?

Jak napisał portal audiomuzofans.pl – to jedna z „najlepiej wydanych płyt tego roku„. Ale test press to coś więcej niż doskonały dźwięk. To część całego procesu wydawniczego, którego zazwyczaj kolekcjonerzy i kolekcjonerki nie widzą i nie słyszą. W przypadku tłoczeń próbnych i ich ograniczonej ilości możemy śmiało mówić tutaj o „kolekcjonerskiej wartości”.

Dlatego warto o nie zawalczyć! Jeśli byście chcieli mnie zapytać jaka jest ich wartość rynkowa dziś? Myślę, że to byłaby suma około 500 zł! A jaka będzie? Któż to wie?

Nota:

Organizatorem konkursu jest POLVINYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach. POLVINYL zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu bez podania przyczyny. O wszelkich zmianach w konkursie uczestniczy i uczestniczki zostaną powiadomieni w ciągu 24 h od zaistnienia czynników powodujących zmianę.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych użytkowników jest: POLVINYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach,  ul. Tadeusza Kościuszki 43/10, 40-048 Katowice wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, pod numerem KRS: 0000959666, NIP: 6343007921, REGON: 521496093, kapitał zakładowy: 5000 zł. Z Administratorem danych osobowych można kontaktować się: 1) pod adresem korespondencyjnym: POLVINYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach,  ul. Tadeusza Kościuszki 43/10, 40-048 Katowice, 2) pod adresem poczty elektronicznej: records@polvinyl.pl   3) telefonicznie pod nr telefonu: 00 48 531 338032 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *