WYWIAD Z WOJCIEM Z DRUIDES - PAN WINYL

WYWIAD Z WOJCIEM Z DRUIDES

Wywiad z Wojciem z Druides odbył się jeszcze w październiku, w domu Tomka Soina z projektu SOIN.

Nasza rozmowa ma miejsce tuż po wizycie w tłoczni, gdzie spędziliśmy miło czas. Z zespołem Cinemon, Piotrkiem Mamcarzem z Chodzą Słuchy Records i Panią Kierowniczką z WM Fono. Okazja była przednia, premierowy odsłuch płyty Cinemon Master Of Second-Guessing i koncert w Antyradio.

Wywiad z Wojciem z Druides, a tutaj Wojciu zupełnie pochłonięty własnyi myślami.
Cinemon, SOIN, Druides i Chodzą Słuchy Records

Wrażeń było co niemiara, rozmów o rynku i muzyce bez końca. Wszystko to suto zagryzane pizzą swojską z białą kiełbasą i koszonymi ogórkami. Ponieważ oczywiście polska pizza jest najlepsza.

Dla nas to był też ważny dzień w tłoczni, ponieważ tego dnia mogliśmy zobaczyć na własne oczy wydrukowaną okładkę płyty Prius. Podsumowując, dzień poprzedzający wywiad był niesamowity.

Wywiad z Wojciem z Druides: Aneta, Pan Winyl i Wojciu w WM Fono
Pani Kierowniczka, Pan Winyl, Wojciu Druides

Dlatego Wojciech Rozmarynowicz, dla przyjaciół Wojciu, na początku wywiadu wydawał się dość zestresowany, ale zaraz się rozluźnił i nabrał animuszu. Sami zobaczcie:

Ciekawym faktem jest to, że 30 stycznia, będzie wywiad z Wojciem z Druides w programie Makaka w Antyradio. Jak dziś pamiętam, gdy Wojtek mówił, że to jedno z jego najważniejszych marzeń.

Druides
Druides

Zespół Druides formuje się w 2011 roku w składzie: Rafał Cieśla CiesielskiTomasz Lisu Lisiecki i Wojtek Rozmarynowicz. W tym składzie grają kilka koncertów i wchodzą do studia by zarejestrować materiał na płytę Prius. Niestety presja w zespole podczas nagrań jest ogromna i kondycja zespołu jest chwiejna. Nagrania toczą się od roku 2014 do 2019, w tym czasie, zespół się rozpręża i przestaje istnieć. Wojtek podejmuje ciężar skończenia albumu w pojedynkę. Realizacją w HEAR STUDIO w Warszawie zajmuje się Piotr Laczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *