YEYU „BEAUTIFUL GIRL” – DEBIUTANCKI SINGIEL - PAN WINYL

YEYU „BEAUTIFUL GIRL” – DEBIUTANCKI SINGIEL

Yeyu Beautiful Girl debiutancki singiel młodziutkiego duetu z Warszawy już śmiga w sieci.

W prostym tekście zamknięta jest znana historia platonicznej miłości chłopaka do dziewczyny. On ją kocha, ona mu nie wierzy, chłopak cierpi z tego powodu. Ciekawym zabiegiem jest to, że autorem tekstu jest
Konrad Bawej, ale wykonuje go Adrianna Mielczarek. Czy to Ada jest powodem bólów młodzieńca? Czy to Konrad jest tym młodzieńcem?

YEYU "BEAUTIFUL GIRL" - DEBIUTANCKI SINGIEL
Konrad Bawej i Adrianna Mielczarek (Yeyu)

Zapytałem o to, autor piosenki, bo napisał też do niej muzykę, zaprzeczył. Powiedział, że to nie jest kawałek o kimś konretnym.

Numer jest zamknięty w stylistyce synth-pop, bazujący na brzmieniach OMD czy Human League. Ma niespotykaną lekkość, może to zasługa młodego wieku duetu Yeyu, a może zwiewnemu wokalowi Ady? Numer w sam raz na letni przebój, chwytliwa melodia i refren gwarantują klaskanie na koncertach i nucenie pod prysznicem!

Pan Winyl

10/07/2020 to dzień premiery, o 16.00 numer wyląduje z liryc video na YT:

Yeyu to duet electro, synth-popowy, który mimo swojego krótkiego życia już zdążył się rozpaść i zejść. Taki początek może rokować burzliwą karierę. Ada i Konrad, tworzący zespół, są bardzo zdeterminowani, żeby osiągnąć sukces, ale nie za wszelką cenę. Nie gonię za sławą i pieniędzmi, chcę się spełniać artystycznie – dodaje Adrianna.

A ja im kibicuję, dwójka bardzo sympatycznych, młodych ludzi, świadonych tego co chcą robić, ale też pełnych pokory i chcących się uczyć i rozwijać.

Polecam

Pan Winyl

Sociale Yeyu:

Polecane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: